Služby

Přehled služeb, které nabízíme

Pomůžeme Vám s kompletní realizací Vašeho projektu, od počátečního návrhu přes vytvoření projektu až po dozorování na stavbě.

Vaše požadavky

Prvním krokem k spokojenosti našeho zákazníka je první schůzka, kde pomůžeme dotvořit všechny vaše požadavky a přání. Řekneme si naše vzájemné představy dalšího postupu a co si vzájemně budeme představovat ve smlouvě. Výsledkem bude vyčerpávající popis všech vašich představ a požadavků.

Více informací

Vyřizování dotací

V BUILD4INNOVATION s.r.o. nabízíme odbornou pomoc, ale i odborné zpracování žádosti o získání příslušné dotace. Volíme optimální řešení, hlavně z ekonomického a technického hlediska.

Více informací

Architektonický návrh

Vaše představy a požadavky zpracují profesionálové a zároveň Vám pomohou vyřešit otázky, se kterými by jste si jinak dlouho lámali hlavu. Dokážeme využít svých dlouholetých zkušeností a nabídneme Vám nadhledové řešení, které vyzdvihne Vaše přání a představy. Domluvíme si prohlídku místa stavby a společně zhodnotíme vliv okolí, územního plánu, světových stran a dalších možných vlivů na Vaší a „naší“ budoucí stavu a její užitnou hodnotu.

Více informací

Projektování

Po odsouhlasení architektonického návrhu vypracujeme projekt.

Více informací

Geodetické práce

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti inženýrské geodézie a katastru nemovitostí.

Více informací

Realizace stavby

Realizujeme stavby na klíč s profesionálním přístupem. Stavíme z kvalitních a moderních materiálů. Nekazíme jejich moderní a technologicky vyspělé vlastnosti, protože s nimi umíme stavět a uvědomujeme si fakt, že tím vaše investice do lepších materiálů jenom zhodnotíme a bude nás těšit vaše spokojenost i po záruční době.

Více informací

Výběrové řízení

Budeme velice rádi, když nás zařadíte do svého výběrového řízení a budeme Vám moci dokázat naše kvality. Můžeme pro Vás také zorganizovat výběrové řízení na vaší stavbu.

Více informací

Máte zájem? Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktujte nás